Nový účes


„Žena, která si ostříhá vlasy, se chystá změnit svůj život“
Coco Chanel

V rámci tohoto projektu ze života žen zpracováváme pro různé dámské, módní, společenské, zájmové a jiné weby dokumentaci změny dámského účesu. Zaměřujeme se nejen na samotnou změnu, ale na i na důvody, které k této změně vedou.


  Pro tento projekt hledáme odvážné ženy a slečny co mají odvahu na výraznou změnu účesu


Přemýšlíte o nějaké výrazné změně účesu nebo už se přímo na ni chystáte? Můžete využít služeb svého kadeřníka/kadeřnice nebo někoho ke komu máte důvěru či vám zařídíme kadeřnici my. Kontaktujte nás! Pokud budete vybrána a zdokumentujeme právě vaší proměnu, získáte ihned 2 000 Kč.

Pro přihlášení do naší proměny použijte tento FORMULÁŘ

Očekávejte, že vás budeme kontaktovat mailem či telefonicky pro doplnění údajů či pro domluvení se na místě a způsobu realizace vaší proměny.

 


 

Spolupráce s kadeřnickými salóny a provozovnami:

Jste kadeřník/kadeřnice a máte odvážnou zákaznici, která má kuráž na výraznou změnu účesu? Nabídněte jí možnost získat výše uvedenou odměnu a ozvěte se nám. Za realizaci této proměny kromě platby od zákaznice od nás dostáváte odměnu ve výši 1 000 Kč + 500 Kč pro toho kdo se nám kvůli chystané proměně ozve – kadeřník, kadeřnice či recepční…

Navíc od 1.3.2018 navyšujeme výrazně odměny na určité typy střihů. Pokud jste nedostali e-mail s přehlednou tabulkou a máte zájem o spolupráci, napište nám.

Odměny můžete získávat i opakovaně a můžeme spolupracovat dlouhodobě dokud tento projekt neskončí.